Päivän paras kuva
-
- Kitisijä
- Viestit: 6759
- Liittynyt: 01.07.2005 21:12
- Paikkakunta: Uleåborg
Re: Päivän paras kuva
Tasan ei mene muumit kanootissa.
Re: Päivän paras kuva
Taitaa kuitenkin olla plasma-TV jos juttu on totta. Ei kai LCD:hen pala kuvat kiinni?aasi kirjoitti:http://chicago.craigslist.org/chc/ele/1498514993.html
-
- Kitisijä
- Viestit: 6759
- Liittynyt: 01.07.2005 21:12
- Paikkakunta: Uleåborg
Re: Päivän paras kuva
Kristallit voivat kai kuitenkin jäädä jumiin, jos oikein pitkään näytetään samaa kuvaa. Ehkä siitä siluetti syntyisi. Voi olla että sopivaa vilkkumateriaalia näyttämällä jumiutuneet kristallit saisi heräteltyä ja siinä olisi ihan toimiva telkkari.NuoriD kirjoitti: Taitaa kuitenkin olla plasma-TV jos juttu on totta. Ei kai LCD:hen pala kuvat kiinni?
Tasan ei mene muumit kanootissa.
-
- Kitisijä
- Viestit: 11473
- Liittynyt: 08.01.2009 22:53
Re: Päivän paras kuva
Voi pertti. Siinä nainen imee tekokyrpää. Ja jos on kuvan lapsille äiti, on tainnut ottaa sitä oikeeaakin joskus sisuksiinsa.exPertti kirjoitti:Kyllä se ainakin herättää kysymyksiä, että mitä ihmettä tuossa tapahtuu.
Hienosti kyllä tytöt ottaa oppia taustalla.
When I drink alcohol, everyone says I'm an alcoholic. When I drink Fanta, no one says I'm fantastic.
Re: Päivän paras kuva
Siis wtf, saiko tuo jätkä yhdyskuntapalvelua tuosta ihmissusijutskasta? Vaikka kannatankin ankaria rangaistuksia, niin tuo kuulostaa järjettömältä.
Re: Päivän paras kuva
Järjetöntä edelleen.exPertti kirjoitti:Hmm, voisikohan olla "indicent exposure" tai joku muu vastaava?NuoriD kirjoitti:Siis wtf, saiko tuo jätkä yhdyskuntapalvelua tuosta ihmissusijutskasta? Vaikka kannatankin ankaria rangaistuksia, niin tuo kuulostaa järjettömältä.
-
- Kitisijä
- Viestit: 1177
- Liittynyt: 30.10.2005 14:31
- Paikkakunta: Helsinki
Re: Päivän paras kuva
Tuskin?NuoriD kirjoitti:Onko tämä SIkamikan mainos?bedlam kirjoitti:http://static.iltalehti.fi/helsinki/ret ... 712_hi.jpg
Retro-Pukki lupaa rahat takaisin, jos ei ole maistissa kirjoitti:Muuta pukkikokemusta hänellä ei ollut, mutta mies vakuutti, että esiintymiskokemusta löytyy. Lopulta paljastuu, että mies on Lapinlahden Linnut -yhtyeen entinen jäsen, näyttelijä Ari Wahlsten. Wahlsten hankki pukkikeikkoja varten prepaid-liittymän, ja ajatteli pysyä anonyyminä viihdyttäjä, mutta suostui paljastamaan identiteettinsä Iltalehdelle.
Life is complex, it has real and imaginary parts.