Niin ei ehkä mitään tulevasta vkl, voi olla aikas wasted..





Huomasin tämän..

Wanha Kehno iski?
Siiderit ovat vaarallisia, näin siinä käy.Suvinen kirjoitti:Hel-vet-ti!!! Nukahdin sohvalle.. vielä pitäis ehtiä leipoa huomisiin bileisiin, ja kaveriakin piti käydä moikkaamassa. Päivä karkas taas käsistä.
Onneks huomenna on jo perjantai..
No ei se sit ollut ne mansikat...ninnithequeen kirjoitti:Nitsku söi liikaa mansikoita ja päikkäreiden jälkeen oksenti Korson kohalla,
Mur.
Tein jo...Vihtahousu kirjoitti: nyt pitää tehdä fisua. Vissiin joutuu kans koemaistaa ja jokaista pulloa tietenkin =P
Senkin hinddi! Tässä näköjään kestää että sekoittuu!Bluntly kirjoitti:Tein jo...Vihtahousu kirjoitti: nyt pitää tehdä fisua. Vissiin joutuu kans koemaistaa ja jokaista pulloa tietenkin =P
Toimi hyvin kun pistin kuumaan veteen. On toi parempaa kuin se Tuskan myrkky.Vihtahousu kirjoitti:Senkin hinddi! Tässä näköjään kestää että sekoittuu!Bluntly kirjoitti:Tein jo...Vihtahousu kirjoitti: nyt pitää tehdä fisua. Vissiin joutuu kans koemaistaa ja jokaista pulloa tietenkin =P
Njees, se sun tuskan myrkky olikin ihan tuskaa... joitkos ne putelit kuin lähelle loppua?Bluntly kirjoitti:Toimi hyvin kun pistin kuumaan veteen. On toi parempaa kuin se Tuskan myrkky.Vihtahousu kirjoitti:Senkin hinddi! Tässä näköjään kestää että sekoittuu!Bluntly kirjoitti:
Tein jo...
Fisu meni omiin suihin, mut appelsiinimehu vedettiin sen pitkätukkahipin kanssa puokkiin pois.Vihtahousu kirjoitti:Njees, se sun tuskan myrkky olikin ihan tuskaa... joitkos ne putelit kuin lähelle loppua?
Ja läksit aikasin kotia... ichme-hippikin sä oot! Olikos sen pitkätukkahipin suraa siellä olleskaan? ainakaan nähnytBluntly kirjoitti:Fisu meni omiin suihin, mut appelsiinimehu vedettiin sen pitkätukkahipin kanssa puokkiin pois.Vihtahousu kirjoitti:Njees, se sun tuskan myrkky olikin ihan tuskaa... joitkos ne putelit kuin lähelle loppua?
Heitä lesbo voltti niin saat käpälään samantien.ninnithequeen kirjoitti:Heitäkkö 90 euroo?
Ei näkynyt. Pitkätukkahippi luonnehti tapausta näin: "Parasta, mitä sen naisen suusta tuli, oli sen oksentama punaviini.Vihtahousu kirjoitti:Ja läksit aikasin kotia... ichme-hippikin sä oot! Olikos sen pitkätukkahipin suraa siellä olleskaan? ainakaan nähnyt